Pulsoksymetr MD 2000 A

PDF
Pulsoksymetr stacjonarny CHOICEMMED MD2000A przeznaczony jest do nieinwazyjnego pomiaru nasycenia tlenem hemoglobiny tętniczej (SpO2) oraz pulsu (PR) w domu, w przychodni, w prywatnej klinice a także w szpitalach. Można go stosować u pacjentów dorosłych i pediatrycznych. Przeznaczony jest dla lekarzy rodzinnych, przychodni jak i dla szpitali, a także dla osób wymagających monitorowania tętna i nasycenia krwi tlenem pozostających w domu. Może być wykorzystywany w klinikach, przychodniach socjalnych, ambulansach, w stomatologii.
Pulsoksymetr MD2000 APulsoksymetr MD2000 A
Szczegóły produktu

Pulsoksymetr MD2000 A  Stacjonarny to doskonałe rozwiązanie dla specjalistów potrzebujących profesjonalnego sprzętu. Przeznaczony jest do monitorowania wszystkich grup wiekowych. Może być wykorzystywany w klinikach, szpitalach, przychodniach, ambulansach.

Pulsoksymetr md2000a  charakteryzuje się dużym, podwójnym wyświetlacz LED i LCD o wysokiej jakości. Urządzenie posiada specjalny kabel do połączenia go z komputerem PC poprzez złącze USB. Przy użyciu dołączonego oprogramowania MedView (w wersji angielskiej) można ściągnąć dane z urządzenia na komputer i przeglądać je na monitorze oraz wydrukować (na komputerowej drukarce) kartę badania z danymi pacjenta oraz wynikami w postaci wykresów oraz tabel z danymi!

Charakteryzuje się dużym, podwójnym wyświetlaczem LED i LCD o wysokiej jakości. Urządzenie posiada specjalny kabel do połączenia go z komputerem PC poprzez złącze USB. Przy użyciu dołączonego oprogramowania MedView (w wersji angielskiej) można ściągnąć dane z urządzenia na komputer i przeglądać je na monitorze oraz wydrukować (na komputerowej drukarce) kartę badania z danymi pacjenta oraz wynikami w postaci wykresów oraz tabel z danymi.
Opis funkcji:
* zastosowanie u pacjentów dorosłych oraz dzieci, w szpitalu lub ambulansie
* duży 3,5" wyświetlacz LED oraz LCD w wyraźny sposób pokazuje jednocześnie falę i słupek PLETH i dane numeryczne
* lekki i o kompaktowej budowie
* wykres trendu SpO2 i częstości pulsu z 72 godzin,
* tabela danych z 72-godz. dla SpO2 i częstości pulsu, 1 minutowe interwały
* zasilanie z sieci lub wbudowanego akumulatora (praca do 24 godz.)
* opcjonalnie drukarka terminczna, torba do przenoszenia, karta sieciowa