Wózki medyczne

Wyników 1 - 5 z 5
Ile produktów pokazać na stronie:

Wózki medyczne

wozek-anestezjologiczny

Wózek anestezjologiczny JDEMZ 234 (5-szufladowy)

Wózek anestezjologiczny MZ 234 - stanowi profesjonalne wyposażenie oddziałów anestezjologicznych, sal operacyjnych czy sal oddziałowych. Jest dużą pomocą w pracy personelu medycznego, a dzięki łatwemu czyszczeniu i odporności na wszelkie uszkodzenia cieszy się dużą popularnością i pozytywnymi opiniami użytkowników.

Szczegóły

Wozek reanimacyjny

Wózek reanimacyjny JDEQJ 234

Wózek reanimacyjny QJ 234 (5 szufladowy) BLAT GŁÓWNY ZE STALI NIERDZEWNEJ!!! Wyposażenie: Półka pod Defibrylator, płyta (reanimacyjna) defibrylacyjna CPR, dwa plastikowe kosze na odpady, kosz na butle z tlenem, dodatkowy wysuwany blat z boku wózka, druciany kosz na akcesoria medyczne, wieszak kroplówki z czterema hakami, szuflady zamykane na centralny zamek.

Szczegóły

Wózek opatrunkowy

Wozek opatrunkowy JDEQJ234

Wózek Opatrunkowy JDEQJ 234 (5 szufladowy) Wysokość: 970 cm 5 szuflad z centralnym zamkiem. Wyposażenie: Dodatkowy roboczy wysuwany blat boczny, trzy szuflady z podziałką wewnątrz, dwa plastikowe kosze na odpady, kosz metalowy (druciany) na akcesoria(pojemnik na zużyte igły)

Szczegóły

Wozek_zabiegowy

Wozek zabiegowy JDEMZ234 (5-szufladowy)

Wózek zabiegowy MZ 234 (5 szufladowy) BLAT GŁÓWNY ZE STALI NIERDZEWNEJ!!! Wyposażenie: dodatkowy wysuwany blat roboczy z boku wózka, dwa plastikowe kosze na odpady, szuflady zamykane na centralny zamek.

Szczegóły

Wozek_anestezjologiczny_JDEFY234

Wozek anestezjologiczny JDEFY234 (4-szufladowy)

Wózek anestezjologiczny JDEMZ234 (4 szufladowy) BLAT GŁÓWNY ZE STALI NIERDZEWNEJ!!! Wyposażenie: nadstawka anestezjologiczna na lekarstwa (Przezroczysty pojemnik), dodatkowy wysuwany blat roboczy z boku wózka, dwa plastikowe kosze na odpady, szuflady zamykane na centralny zamek.

Szczegóły


Oferujemy wózki medyczne w szerokiej gamie: wózki anestezjologicznewózki reanimacyjnewózki opartunkowe.

Wymagania stawiane wózkom medycznym w służbie zdrowia są bardzo kompleksowe. Aby dysponować odpowiednim wyposażeniem, do każdego zastosowania można dopasować różnego rodzaju wyposażanie dodatkowe według indywidualnych życzeń i wymagań.

System złożony z niewielu elementów podstawowych umożliwia tworzenie licznych wariantów, które można konfigurować, zmieniając ich funkcję i wygląd i dopasowując do specjalnych wymagań i potrzeb.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo systemy wózków ze stali kwasoodpornej, wózków metalowych lakierowanych, wózków o konstrukcji szkieletowej z aluminium, wózków modułowychs oraz szeroką gamę specjalistycznego sprzętu pomocniczego.

Każdy z prezentowanych systemów jest projektowany, konstruowany i wykonywany z myślą o stworzeniu indywidualnego, optymalnego i bezpiecznego miejsca pracy podczas przeprowadzanych zabiegów medycznych.