Lampy bakteriobójcze

Wyników 1 - 1 z 1
Ile produktów pokazać na stronie:

Lampy bakteriobójcze

Brak obrazka

Lampy bakteriobójcze

Lampy bakteriobójcze

Szczegóły


Lampy bakteriobójcze emitują promienie ultrafioletowe które sterylizują powietrze z mikroorganizmów, w tym bakterii. Producenci ostrzegają jednak, że jest to narzędzie, którym mogą się posługiwać fachowcyponieważ przy nieodpowiednim użytkowaniu może być dla ludzi bardzo niebezpieczne.

Pamietajmy że, lampy sterylizujące promieniami UV, służą wyłącznie do odkażania powietrza w pomieszczeniach. Pod żadnym pozorem nie mogą mieć kontaktu z człowiekiem czy ze zwierzętami domowymi.

Powszechną praktyką na salach oddziałowych, w gabinetach dentystycznych czy kosmetycznych, jest oczyszczanie wnętrz za pomocą lamp ultrafioletowych. Ma ona na celu usunięcie bakterii i wirusów głównie z otaczającego nas powietrza. Każdemu klientowi jednak przypominamy że, silne oddziaływanie mogłoby zaszkodzić personelowi i pacjentom, dlatego przed włączeniem urządzenia należy zobaczyć, aby wszyscy opuścili daną salę.

Pamiętajmy że takie lampy mogą działać tylko i wyłącznie gdy w pomieszczeniach nie ma człowieka. Ponieważ promieniowanie UV jest bowiem niebezpieczne dla oczu i skóry.

Czy lampy bakteriobójcze zabijają wirusy?

Potwierdzamy – lampy bakteriobójcze UV zabijają do 99% wszystkich wirusów, bakterii zawieszonych w powietrzu oraz zarodników pleśni. Lampy bakteriobójcze mają stosunek niszczenia patogenów wyższy niż wskaźnik 99%. Ze względu na swoją skuteczność są one obecnie bardzo przydatne w szpitalach, laboratoriach medycznych, ośrodkach opieki dla osób starszych, posterunkach straży pożarnej i policji, lotniskach, ale można je również używać w szkołach, budynkach rządowych, budynkach biurowych i hotelach. Kliknij i poznaj lampy: https://euro-medical.pl/lampy-bakteriobojcze