Pulsoksymetry

Wyników 1 - 2 z 2
Ile produktów pokazać na stronie:

Pulsoksymetry

Pulsoksymetr MD2000 A

Pulsoksymetr MD 2000 A

Pulsoksymetr stacjonarny CHOICEMMED MD2000A przeznaczony jest do nieinwazyjnego pomiaru nasycenia tlenem hemoglobiny tętniczej (SpO2) oraz pulsu (PR) w domu, w przychodni, w prywatnej klinice a także w szpitalach. Można go stosować u pacjentów dorosłych i pediatrycznych. Przeznaczony jest dla lekarzy rodzinnych, przychodni jak i dla szpitali, a także dla osób wymagających monitorowania tętna i nasycenia krwi tlenem pozostających w domu. Może być wykorzystywany w klinikach, przychodniach socjalnych, ambulansach, w stomatologii.

Szczegóły

PULSOKSYMETR NAPALCOWY

PULSOKSYMETR NAPALCOWY CC-50D

PULSOKSYMETR NAPALCOWY CC-50D jest do nieinwazyjnego pomiaru nasycenia tlenem hemoglobiny tętniczej (SpO2) u osób dorosłych, oraz dzieci powyżej 4 roku życia. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze (aby dokonać pomiaru wystarczy założyć pulsoksymetr na palec wskazujący i po kilku sekundach odczytać wynik na wyświetlaczu).

Szczegóły


Pulsoksymetr Stacjonarny to doskonałe rozwiązanie dla specjalistów potrzebujących profesjonalnego sprzętu. Przeznaczony jest do monitorowania wszystkich grup wiekowych. Charakteryzuje się dużym, podwójnym wyświetlaczem LED i LCD o wysokiej jakości. Pulsoksymetr posiada specjalny kabel do połączenia go z komputerem PC poprzez złącze USB. Przy użyciu dołączonego oprogramowania MedView (w wersji angielskiej) można ściągnąć dane z urządzenia na komputer i przeglądać je na monitorze oraz wydrukować (na komputerowej drukarce) kartę badania z danymi pacjenta oraz wynikami w postaci wykresów oraz tabel z danymi. Poznaj nasz pulsoksymetr.